۳۰ مهر ۱۳۸۴
انصار حزب الله و فیلترینگ وب نوشت

امشب اولین شب قدر است. فرصت دعا و معنویت. این فرصت ها در زندگی لحظاتی است که می تواند عمری را با نشاط کند.

 

                           *********

امروز برای روزنوشت مطلبی به ذهنم نرسیده بود. سایت انصار نیوز را می دیدم که با شکل جدید راه اندازی شده. مبارک باشد! اینکه مدتهاست انصار حزب الله به جای استفاده از ابزار خشن فیزیکی از دکمه های کامپیوتر استفاده می کنند جای خوشحالی است. مطلب بامزه ای در تحلیل عدم فیلترینگ سایت من نوشته بود. هوس کردم عین آنرا روزنوشت کنم. بالاخره زحمت کشیده اند.

 

ابطحي معاون خاتمي و تهديد رژيم!!!

 «اگر رژيم تصميم بگيرد وبلاگ مرا سانسور كند هزينه‌اي كه بابت مخالفت عمومي خواهد پرداخت بسيار سنگين خواهد بود»

محمدعلي ابطحي- معاون سابق رئيس‌جمهور سابق- در مصاحبه با هفته‌نامه آمريكايي «نيوساينتيست» ضمن بيان مطلب فوق گفت: «من به دليل سابقه فعاليت سياسي توانسته‌ام به كار ادامه دهم و بسيار شناخته شده هستم. سابقه من محافظ من است.»

اظهارات ابطحي در حالي است كه برخي از گروه‌هاي اپوزيسيون مقيم آمريكا، ادامه كار سايت ابطحي و بي‌تفاوتي جمهوري اسلامي ايران نسبت به مطالب كذب و بعضا مخالف نظام را به دليل بي‌اهميتي اين سايت دانسته و معتقدند آنچه در سايت ابطحي نوشته مي‌شود، قبل از آن كه موجب نارضايتي مسؤولان جمهوري اسلامي باشد باعث خنده و مضحكه مراجعه‌كنندگان به اين سايت است.

گفته مي‌شود مصاحبه ابطحي و تاكيد او بر اين نكته كه جايگاه ويژه و اهميت شخصيت وي مانع از برخورد نظام با اين سايت است، با هدف پاسخگويي به اپوزيسيون نظام بوده است كه او و سايتش را بي‌اهميت و فاقد ارزش پاسخگويي دانسته‌اند.

4مصوبه دولت علیه گفتگوی تمدنها
سخنرانی در لندن3
© Copyright 2003-2019, Webneveshteha.com. All rights reserved.