۰۹ ارديبهشت ۱۳۸۴
شهرداری که حد خودش را نمی­دانست

  

چقدر خوبه که آدم حد خودش را بداند!.

شهردار تهران از عذرخواهی رئیس جمهور از مردم به خاطر ترافیک وحشت­ناک روز بارانی عصبانی شده و در تلویزیون کلی علیه رئیس جمهور حرف زد.

آدمی که گمان کند محبوب مردم است و مردم می­خواهند با نظرات  وی  آشنا  شوند  تا او را  به ریاست جمهوری برگزینند باید به این شهر وآن شهر برود وتبلیغات انتخاباتی کند ولی اگر این آدم شهردار تهران باشد و بنا به گزارش صدا و سیما در هر دو باران اخیر تهران در پایتخت نباشد و نداند که چگونه تهران قفل شد دلیل نمی­شود که به رئیس جمهور مردم اهانت نماید.

ایشان اگرچه در این دو باران اخیر در تهران نبودند ولی حتماً در برف آخر سال گذشته به چشم دیدند که برف­ها دو هفته در خیابان­های تهران ماند و فقط با امداد آفتاب، برف­ها آب شدند. همان موقع خیلی از تحلیل­گران تصور می­کردند شهردار اگر استعفاء ندهد نسبت به رئیس جمهور شدن بی­خیال خواهد شد.

این­که آدم خودش بگوید خوب کار کردم و چند تا رسانه هم در اختیار داشته باشد که همان حرف­ها را تکرار کنند، طبیعی است کم کم باورش می­شود که خوب کار کرده. فقط خدا کند که برفی، بارانی نیاید و احتیاطا رفت و آمدی هم در خیابان­ها صورت نگیرد.

وقتی رئیس جمهوری یک ساعت در ترافیک می­ماند معلوم است که مردم چه می­کشند. عصبانی شدن ازخاتمی و اهانت به وی عرض خود بردن و زحمت مردم داشتن است.

تا باران دیگری نیامده باید فکری به حال تهران کرد.

 

4دو اتفاق تلخ
کتاب­های خطی پشت دیوار3
© Copyright 2003-2019, Webneveshteha.com. All rights reserved.