۲۱ خرداد ۱۳۸۳
انتشار در: وبلاگ داريوش کبير
جشنواره وبلاگ

 

جشنواره وبلاگ هم به پايان رسيد. خواستم به صورت روزانه در موردش بنويسم ولي از اونجايي که زياد با هم فرقي نداشتند به صورت جزئي به اونها اشاره مي کنم.

 


 1-روز افتتاحيه آقاي ابطحي شروع به صحبت کردند و بيشتر سعي به اثبات اينکه او هم نسل جوان را درک ميکند داشتند.هر چند ايشان اصلا نميدانستند انجمن وبلاگ نويسان در گير مسائل دولتي شده.واين فقط يعني شعار
 2-نشريات الکترونيکي حضور خوبي داشتند و در ايجاد ارتباط موفق بودن هر چند هر نشريه رو فقط  وبلاگ نويسان اکيپي مي نويسند و ميخوانند.واقعا هنوز بستر مناسب براي اينکار ايجاد نشده.
 3-چند تن از هنرمندان ،بازيگران و نويسندگان هم در چشنواره شرکت کردند ولي اطلاع دقيقي از زندگي وبلاگي نداشتند!
 4-محل برگزاري براي خيل وبلاگ نويسان و خوانندگان بسيار کوچک بود به طوريکه براي سر زدن به غرفه ها مجبور به هل دادن و کنار زدن ديگران بود.
 5-بعضي از مسولان آي تي ،مخابرات و... نيز حضور داشتند به نظر بنده نزديکي آنها بيشتر در حد شعار بود چون واقعا هنوز فکر ميکنند وبلاگ نويسي يعني واژه اي چون بيکاري
 6-مراسم اختتاميه با گروه نوازندگي سراج پيگيري شد و به مدت نيم ساعت به اجرا برنامه پرداختند.
 7-براي مسولان وبلاگنويسي يعني شعر،ادبيات،داستان نويسي و همين و بس .انگار نه انگار نويسنده گان ديگري هم وجود دارند و صرفا جوائز مختص قشري بود که از وبلاگ چيزي نميدانستند.
 8-برنامه هايي چون کارگاه اصلا جالب و بدرد بخور نبود جا داشت از تجربه وبلاگ نويسان قديمي استفاده ميشد.
 9-حرفهاي حسين درخشان در ويژه نامه جشنواره خالي از لطف نيست.کسي که در وبلاگش هر حرفي چه درست چه غلط عليه رژيم ايران ميزند مطلبش با کلي هندواني زير بغل به عنوان يک پدرمهربان چنين چاپ ميشود:
 جوانهاي مذهبي در اينترنت زيادند و در مورد مطالب مذهبي مينويسند و چه خوب است براي آشنا شدن جوانها با اينترنت . (اين دوگانگي يعني اين جشنواره کشک بود و گرنه درخشان مخالف و منتقد هر عمل مسولان است)
 10-ديدن دوستان بعد از مدتها بسيار باعث خوشحالي بود و بعد مدتها دوستان را زيارت کرديم.

 

لينک مطلب

© Copyright 2003-2021, Webneveshteha.com. All rights reserved.