۰۹ دی ۱۳۸۶
انتشار در: خبرگزاری ایرنا
اهميت انتخابات آينده مجلس، از تمام دوره‌ها بيشتر است

 

عضو مجمع روحانيون مبارز گفت: هشتمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي براي مردم ايران از تمام دوره‌هاي گذشته مهم تر است.

به‌گزارش روزشنبه‌ايرنا حجت‌الاسلام سيدمحمدعلي ابطحي دراجتماع مردم شهرستان مهر ((MOHR استان فارس افزود: حضور گسترده مردم در انتخابات آتي‌مورد تاكيد است و كساني كه نگاهشان به خارج از مرزها است يقين داشته باشند كه هيچكس در خارج مرزها دلش براي ايران نمي‌سوزد.

وي گفت:انتخابات حقي‌است كه قانون اساسي اين مملكت بعد از دو هزار و ۵۰۰ سال نظام شاهنشاهي و ظلم و ستم براي مردم به ارمغان آورده است.

ابطحي بيان كرد: حضرت امام خميني(ره) در حالي كه شهرها با موشك بمباران مي‌شد حاضرنشدندانتخابات را دو روز به تعويق بيندازند و در همان حال دستور دادند انتخابات برگزار شود زيرا ديد مردم را قبول داشتند.

وي گفت: سلامت انقلاب در اين است كه مردم احساس كنند كه حضور دارند و اين احساس حضور، زماني واقعيت خواهد داشت كه مردم بدانند كسي را كه مي‌خواهند مي‌توانند انتخاب كنند.

ابطحي گفت:فضاي رقابتي آزاد، دستاورد قانون اساسي،انقلاب و امام و نظامي است كه ما در دنيا به آن افتخار مي‌كنيم و از آن به عنوان جمهوري اسلامي ياد مي‌كنيم.

وي افزود: در سطوح عالي مسوولان كشور در تلاش هستند تا جلو آلوده شدن انتخابات را بگيرند.

ابطحي گفت:همه ما وظيفه داريم به عنوان عضوي در ايران بزرگ تلاش كنيم كه در پاي صندوق‌هاي راي ديدگاههاي خود را ارائه كنيم و كساني را بپذيريم كه عزت و عظمت ملت ايران را دوباره برگردانند.

عضو مجمع روحانيون مبارز عيد غدير را از شادترين ايامي دانست كه جهان اسلام و بخصوص شيعه در اين ايام به شادماني مي‌پردازند.

ابطحي افزود:جامعه‌ماامروز به شدت نيازمند شكل‌گيري روح برادري و يگانگي و وحدت در خود است وعهد برادري و اخوت كه در عيدغدير به آن اشاره مي‌شود امروزه در جامعه ما بسيار ضروري است.

شهرستان مهر با جمعيتي بالغ بر  ۶۵هزار نفر در ۴۵۰كيلومتري جنوب شيراز واقع شده است.

 

http://www1.irna.ir/fa/news/view/line-9/8610097947132144.htm

 

© Copyright 2003-2023, Webneveshteha.com. All rights reserved.