۱۸ دی ۱۳۸۵
انتشار در: خبرگزاری آفتاب
یادداشت تبریک ابطحی برای آفتاب

 

آفتاب ـ سید محمد علی ابطحی: شروع سومین سال فعالیت سایت خبری آفتاب بر دست اندرکاران مبارک باشد. دوسال پیش، سایت خبری آفتاب برای پوشش خبری فعال و همه جانبه مسائل هسته‌ای ایران راه اندازی شد. در آن دوران سیاست‌های هسته‌ای و مدیریت مذاکرات جهانی اگرچه متفاوت با وضعیت فعلی بود، اما مثل امروز حساس‌ترین و سرنوشت سازترین خبر و چالش کشور و خبر رسانی در این حوزه، نیاز مبرم افکار عمومی ایرانیان بود.

اصل اینکه تصمیم گیران هسته‌ای کشور به فکر افکار عمومی بودند و اعتقاد داشتند باید بیشترین حجم و صحیح ترین اخبار هسته‌ای از منابع رسمی و اصلی در اختیار مردم قرارگیرد، خود گام بزرگی برای احترام به جایگاه مردم ایران بود. به همین دلیل سایت خبری آفتاب که جایش خالی بود، به سرعت مورد توجه مخاطبان قرار گرفت و بازدید کنندگان فراوانی را از آن خود کرد.

حوادث و اتفاقاتی که در کشور پس از اتنخابات ریاست جمهوری سوم تیر ۸۴ بوجود آمد و حوزه اجرائی و نیز هسته‌ای کشور در اختیار تیم جدید و سیاستهای متفاوت آنان قرارگرفت، سایت آفتاب را در شرایط حساس‌تری قرارداد و باعث شد تا آفتاب رسالت فراگیرتری را بر عهده بگیرد و از «همه» حوزه‌های سیاسی داخلی و بخصوص خارجی به خوانندگان خود خبر و تحلیل ارائه نماید.

وجود عقبه کار آزموده سیاسی و تجارب طولانی آنان که همراه با هوشیاری و واقع بینی بود، سایت آفتاب را به عنوان یکی از جدی ترین مراجع خبری و سیاسی کشور مطرح کرد که به عنوان شاغول مسئولیت شناسی و واقع بینی مورد قضاوت نخبگان سیاسی داخلی وخارجی قرار داد.

آفتاب در حالی دومین سالگرد خود را جشن می‌گیرد که نگرانی خاموش از سرنوشت هسته‌ای و عواقب تحریم و مدیریت تنش‌زای این پرونده جامعه را فراگرفته است. همین نگرانی «نخبگان ومردم» بهترین دلیل برای ادامه کار شجاعانه سایت آفتاب است که امیدوارم این رسالت را بتوانند در سومین سال بهتر وبیشتر و بی‌ رودر بایستی‌تر از گذشته، آفتابی کند.

خسته نباشید.

یاحق.

 

http://www.aftabnews.ir/vdcivyat1yaww.html

 

© Copyright 2003-2023, Webneveshteha.com. All rights reserved.