۲۱ خرداد ۱۳۸۳
انتشار در: خبرگزاری سينا
درد دل پشت دیوارهای مجازی...، به بهانه نخستین جشنواره وبلاگ نویسی

 

...

محمدعلی ابطحی معاون پارلمانی رییس جمهور نیز که خود 6 ماه پیش با وب نویسی به جمع وبلاگ نویسان آمده است ، به خبرنگار ما می گوید: بهترین راه شناخت جوانان ،خواندن وبلاگ های آنان است و از این طریق می توان به خوبی روحیات جوانان را بشناسید.
وی آینده وبلاگ نویسی در ایران را روبه رشد و بهتر از گذشته می داند و می گوید: این درست است که در وبلاگ هایمان می توانیم هر چه می خواهیم بنویسیم اما همیشه باید این را به خاطر داشت که میان ای ـ میل و وبلاگ فرق بسیاری است زیرا که وبلاگ یک جامعه عمومی است و ما در یک جامعه عمومی نمی توانیم همه چیز را بگوییم!
کنجکاوی در مورد یک معاون رییس جمهوری با لباس روحانی که مدام با موبایل در جاهای مختلف دیده می شود که عکس می گیرد و با به روز شدن وبلاگش بیان جدیدی از مسایل سیاسی را ارایه می دهد ، برای خوانندگان وبلاگ تجربه تازه ای است.
او همچنین در ادامه گفتگو با خبرنگار سینا خاطر نشان می کند: جامعه ما جوان است و بهترین روش برای درک چنین جامعه ای خواندن وبلاگ های مختلف است.
او معتقد است این مساله برای تصمیم گیری مسوولان بسیار اهمیت دارد چونه گاهی تصمیمات گرفته شده با جریان فکری جوانان مغایر است به همین دلیل وبلاگ خوانی را جزیی از کارهای روزانه خودم می دانم تا با خواست های نسل جوان بیشتر و بهتر آشنا شوم.

.....

لينک مطلب

© Copyright 2003-2021, Webneveshteha.com. All rights reserved.