۱۶ خرداد ۱۳۸۳
انتشار در: سايت جشنواره وبلاگها
وبلاگ بهترين وسيله برای شناخت خواست های جوانان است

 

سيد محمد علی ابطحی وبلاگ ها را بهترين وسيله برای شناخت خواست ها و نيازهای جوانان جامعه دانست.
معاون پارلمانی رييس جمهور در گفتگو با ستاد خبری جشنواره "جوانان،وبلاگ ها و جامعه اطلاعاتی" در باره تاثير وبلاگ ها گفت: جامعه ما جامعه جوانی است و من به شخصه اصلی ترين نقطه قوت خودم را در مقايسه با ديگران در اين می بينم که با خواندن وبلاگ های مختلف، فضايی را که نسل جوان کشورم در آن هستند را درک می کنم.
وی افزود: اين مساله برای تصميم گيری مسولان بسيار مهم است چون گاهی ديده می شود که تصميمات گرفته شده با جريان فکری جوانان مغايرت دارد لذا من وبلاگ خوانی را جزيی از کارهای روزانه خودم می دانم چون همان طور که قبلا گفتم وبلاگ جايی است که به وسيله آن می توان با خواست های نسل جوان آشنا شد.
ابطحی خود نيز شش ماهی است که به جمع وبلاگرها پيوسته و در اين مدت هرروز وبلاگش را با مطالب جديد به روز کرده است. وی در اين باره گفت: از ابتدا گمان نمی کردم که بتوانم هر روز مطلب جديدی در وبلاگم بگذارم و تصورم اين بود که هروقت هرچه به ذهنم می رسيد بنويسم اما خيلی بيشتر از آن چيزی که تصور می کردم از
www.webnevesht.com استقبال شد و احساس کردم اگر هرروز ننويسم به مراجعه کنندگان توهين می شود؛ اين شد که تصميم گرفتم هر روز بنويسم و اتفاقا خيلی هم برايم سخت بود؛ راستی راستی 6ماه گذشت...
به گفته ابطحی "وب نوشت" روزانه به طور متوسط 7000بازديدکننده دارد که اين مقدار در زمان های مختلفی تا 20هزار نيز افزايش يافته است.

 

لينک مطلب

© Copyright 2003-2021, Webneveshteha.com. All rights reserved.