۱۴ ارديبهشت ۱۳۸۸
انتشار در: خبرگزاری ایسنا
ابطحی در گفت‌وگو با ايسنا: بزرگترين بحران اصلاح‌طلبان نداشتن رسانه است

 

یك عضو شوراي مركزي مجمع روحانيون مبارز گفت: بزرگترين بحران اصلاح‌طلبان نداشتن رسانه است و جريان اصولگرا هم روي اين نقطه ضعف اصلاح طلبان برنامه‌ريزي كرده است.

محمدعلي ابطحي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) با اشاره به رسانه‌هاي اينترنتي خاطرنشان كرد: گرچه رسانه‌هاي مجازي فرصت خوبي براي اصلاح‌طلبان ايجاد كرده است، اما مشكل اين رسانه‌ها اين است كه مخاطب خاص دارد. براي رسيدن به جامعه امكانات عمومي مي‌خواهيم كه به صورت مساوي ميان دو جناح تقسيم نشده است حتي گاهي رعايت مسايل اخلاقي هم نمي‌شود.

وي با اشاره به شيوه روساي جمهور قبلي در مواجهه با امكانات رسانه‌اي خود اظهار كرد: به ياد دارم هاشمي رفسنجاني در مرحله دوم كانديداتوري خود به نماز جمعه نمي‌رفت تا از اين امكان به نفع خود استفاده نكند. يا خاتمي در اسفند ۷۹ به دفتر گفته بود كه تا انتخابات رياست جمهوري هشتم برنامه‌هاي خبري برايش نگذارند. اما به نظر مي‌رسد اين مسايل در حال حاضر مورد توجه نيست.

وي درباره درباره احتمال اجماع در جريان اصولگرا گفت: تصور من اين نيست كه اصولگرايان امكان اين را داشته باشند پشت كس ديگري بروند، اما آن‌ها مسلما پشت احمدي‌نژاد مي‌روند و ترجيح مي‌دهند بر او اجماع كنند.

 

http://www.isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1330472

 

© Copyright 2003-2023, Webneveshteha.com. All rights reserved.