۰۴ آبان ۱۳۸۶
انتشار در: خبرگزاری مهر
ابطحی در گفتگو با مهر: نقد مجلس هفتم و دولت نهم باید سرلوحه تبلیغات انتخاباتی اصلاح طلبان شود

 

معاون پارلمانی و حقوقی رئیس جمهور سابق با ایرن ابراز عقیده که" عملکرد ناموفق دولت نهم به میزان بسیار خوبی برای اصلاح طلبان تبلیغ کرده است" گفت: لذا در انتخابات آتی اصلاح طلبان باید نقد عملکرد مجلس و دولت اصولگرا را سرلوحه فعالیت های تبلیغاتی و انتخاباتی خود قرار دهند.

سید محمد علی ابطحی، رئیس موسسه گفتگوی ادیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: ما برای به ائتلاف رسیدن اصلاح طلبان در انتخابات مجلس هشتم هیچ گونه نگرانی نداریم چون در نهایت پیش بینی ما این است که اسامی در فهرست ها حتی در صورت تعدد ائتلاف ها یکی خواهد بود.

وی در خصوص تاثیر گذاری احزاب شناخته شده جریان اصلاح طلبی درانتخابات مجلس هشتم نیز گفت: احزاب مختلف در هر طیف می توانند به نوبه خود به روند موفقیت آن طیف کمک کنند، هر حزب نسبت به میزان تاثیر گذاری اش می تواند فعالیت های بیشتر و مناسب تری انجام دهد.

ابطحی درپاسخ به این سئوال که اقبال مردم به اصلاح طلبان در انتخابات مجلس چگونه خواهد بود، اظهارداشت: در مجموع با توجه به برنامه های اصلاح طلبان برای انتخابات، اقبال نهایی به اصلاح طلبان در انتخابات مجلس هشتم مناسب و قابل قبول خواهد بود.

وی در پایان گفت : باید از رویکرد غیر حرفه ای برخی رسانه ها برای اختلاف افکنی در بین اصلاح طلبان جهت شرکت در انتخابات جلوگیری کرد.

 

http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?pr=s&NewsID=575165

 

© Copyright 2003-2023, Webneveshteha.com. All rights reserved.