۱۸ تير ۱۳۸۶
انتشار در: خبرگزاری ایسنا
محمدعلی ابطحی در گفت‌وگو با ايسنا: مجمع روحانيون مبارز در برگزاری مراسم دينی و ارائه ديدگاه مترقی امام(ره) فعال‌تر خواهد شد.

 

يك عضو شوراي مركزي مجمع روحانيون مبارز با اشاره به جلسه شوراي مركزي اين تشكل روحاني گفت: دراين جلسه بر ضرورت فعال شدن مجمع در برگزاري مراسم‌ ديني در مناسبات مختلف و ارايه ديدگاه مترقي امام(ره) و تفكري كه مجمع به آن وابسته است، تاكيد شد.

حجت الاسلام والمسلمين محمدعلي ابطحي در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) خاطرنشان كرد: در اين جلسه مناسبت‌هاي مختلف مشخص و قرار بر اين شد كه در آينده اطلاع‌رساني بيشتري در ارتباط با موضوعات مختلف صورت گيرد.

وي با بيان اين‌كه " در اين جلسه گزارشي توسط وي از سفر سيدمحمد خاتمي به شيراز ارايه شد" افزود: ميزان حمايت و علاقه‌مندي به استقبال مردم از خاتمي مورد توجه ويژه اعضاي مجمع روحانيون مبارز قرار گرفت.

وي همچنين با اشاره به " طرح بحث مشكلات عراق و كشتار مردم در اين كشور و آسيب ديدن مرقد‌هاي مطهر و حساسيت مراجع تقليد دراين مورد در جلسه شوراي مركزي مجمع روحانيون مبارز" اضافه كرد: ابعاد گوناگون اين قضيه از جهت سياسي با عنايت به نسل‌كشي‌هايي كه در عراق صورت مي‌گيرد مورد بررسي قرار گرفت.

اين عضو شوراي مركزي مجمع روحانيون مبارز با اشاره به گزارش فعاليت‌هاي كميسيون فرهنگي در اين جلسه افزود: كميسيون فرهنگي به رياست سيدمحمد خاتمي در راستاي مصوبات گذشته خود گزارشي به شوراي مركزي ارايه كرد.

ابطحي با تاكيد بر اين‌كه " نقش فعال سيدمحمدخاتمي به عنوان رييس شوراي مركزي مورد توجه قرار گرفت" افزود: در اين جلسه مقرر شد كه نسبت به پيگيري مصوبات مجمع اقدامات جدي‌تري صورت گيرد.

 

http://isna.ir/Main/NewsView.aspx?ID=News-957020

 

© Copyright 2003-2022, Webneveshteha.com. All rights reserved.