۰۳ ارديبهشت ۱۳۸۶
انتشار در: خبرگزاری ایسنا
محمدعلی ابطحی در گفت‌وگو با ايسنا: سايت اينترنتی مجمع روحانيون مبارز به سرپرستی موسوی خوئينی‌ها راه‌اندازی می‌شود

 

يک عضو شوراي مركزي مجمع روحانيون مبارز گفت: كميته‌ي سياسي اين تشكل روحاني كه بحث انتخابات را از چند هفته‌ي گذشته در دستور كار داشت در جلسه‌ي يك‌شنبه شب شوراي مركزي اين بحث را به تفصيل مطرح كرد و گزارشي به شوراي مركزي ارائه داد كه نتيجه‌ي آن تشيكل كميته‌ي انتخابات با عضويت محتشمي‌پور، موسوي لاري، انصاري، كيان‌ارثي و خسروي شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمين محمدعلي ابطحي در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به جلسه‌ي اخير شوراي مركزي مجمع روحانيون مبارز، اظهار داشت: در اين جلسه گزارشي توسط موسوي لاري درباره‌ي جلسات هماهنگي اصلاح‌طلبان به رياست سيد محمدخاتمي ارائه شد.

وي با بيان اين‌كه موسوي‌لاري از تلاش‌هايي كه كميته‌ي منتخب خاتمي درباره‌ي انتخابات انجام دادند و تصميماتي كه در اين زمينه گرفته شده گزارشي ارائه كرد، افزود: مجمع روحانيون مبارز علاقمند است كه به عنوان يك جريان قديمي در عرصه‌ي سياسي كشور فعاليت‌هاي انتخاباتي را با اهتمام ويژه پيگيري كند و در انتخابات حضور جدي داشته باشد.

ابطحي با تاكيد بر اين‌كه " مجمع روحانيون مبارز تمايل دارد كه با همكاري احزاب ديگر در انتخابات آتي فعاليت‌هاي موثري را به انجام برساند" تصريح كرد: در جلسه‌ي مجمع روحانيون مبارز تاكيد شد كه ضرورت قطعي دارد كه اصلاح‌طلبان با يك حركت واحد و با توجه به شرايط حال خاص كشور با يكديگر هماهنگي كامل داشته باشند و مجمع روحانيون به عنوان پيشتاز هماهنگي جريانات اصلاح‌طلب حركت كند.

اين عضو شوراي مركزي مجمع روحانيون مبارز با اشاره به اين‌كه براي راه‌اندازي سريع سايت اين تشكل روحاني گروهي به سرپرستي موسوي خوئيني‌ها و عضويت محمد مقدم و مجيد انصاري تشكيل شدند، افزود: اين افراد راه‌اندازي سريع سايت را به عهده گرفتند.

ابطحي در پايان گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا، تصريح كرد: در اين جلسه هم‌چنين بحث مقدماتي درباره‌ي انتشار نشريه‌ي داخلي مجمع روحانيون مبارز با هدف اطلاع‌رساني و ارائه‌ي تحليل‌ها و ديدگاه‌هاي فرهنگي و سياسي از مسائل كشور مورد بحث قرار گرفت.

 

http://www.isna.ir/Main/NewsView.aspx?ID=News-910243

 

© Copyright 2003-2023, Webneveshteha.com. All rights reserved.