۱۷ ارديبهشت ۱۳۸۴
انتشار در: شریف نیوز
ابطحی: رفسنجانی كاندیدا نمی‌شود

 

معاون پارلمانی سابق رئیس جمهور در خصوص اجماع اصولگرایان و حضور یا عدم حضور هاشمی گفت: پیش بینی می‌كنم در صورت اجماع یا عدم اجماع، هاشمی رفسنجانی به هیچ عنوان كاندیدا نمی‌شود.

محمد علی ابطحی معاون پارلمانی سابق ریاست جمهوری با حضور در غرفه خبرگزاری فارس در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات در گفتگو با خبرنگار فارس در خصوص اجماع بین اصولگرایان تصریح كرد: در اردوگاه اصولگرایان هنوز درهم ریختگی فراوانی وجود دارد.

مشاور رئیس جمهور با اشاره به این كه در انتخابات ریاست جمهوری دستاوردی كه اصولگرایان برای خود به وجود آورده بودند، خدشه دار شده است، گفت: در بین كاندیداهای اصولگرایان مشاركت حداكثری صورت گرفت نه مشاركت مردمی و در ادبیات محاوره‌ای آنها مردم كمتر مطرح بوده‌اند.

ابطحی خاطرنشان كرد:تعدد كاندیداهای اصولگرا مشاركت را افزایش نمی دهد چرا كه مجموعه آنها با یك اندیشه وارد عرصه شده‌اند.

وی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر این كه اگر اصولگرایان به اجماع برسند آیا هاشمی رفسنجانی كاندیدای ریاست جمهوری خواهد شد، اظهار داشت: فكر نمی كنم اجماعی صورت گیرد و كسانی كه عقب نشینی می‌كنند، بیشتر واقع بین هستند نه این كه به خاطر اجماع كنار می‌روند چرا كه شرایط جامعه را می‌شناسند.

وی ادامه داد: پیش بینی می‌كنم هاشمی رفسنجانی كاندیدا نخواهد شد و چه در صورت اجماع اصولگرایان و یا عدم اجماع آنها، هاشمی در هیچ صورتی نمی‌آید.

ابطحی در خصوص این كه اگر در دولت آینده به شما پیشنهاد كار شود قبول می كنید یا نه گفت: من بازنشسته شده‌ام و فكر می كنم كه انسان ها ظرف مشخصی در مناصب باید داشته باشند و جوانان امروز اطلاعات و فهم بسیار بیشتری نسبت به دوران جوانی ما دارند.

 لینک مطلب

© Copyright 2003-2021, Webneveshteha.com. All rights reserved.