۱۲ مرداد ۱۳۸۴
انتشار در: خبرگزاری ایلنا
ترور ابزار افراد بی منطق است


عضو شوراي مركزي مجمع روحانيون مبارز:
ترور ابزار افراد بي‌‏منطق است
انديشه طرفداري از ترور در جريان‌‏ روشنفكري‌‏اصلاح‌‏طلب و اسلامي جايي ندارد

عضو شوراي مركزي مجمع روحانيون مبارز با محكوم كردن حادثه ترور قاضي مقدس، معاون دادستان عمومي و انقلاب تهران، ترور را ابزار افراد بي‌‏منطق دانست و خواستار تلاش همه‌‏جانبه و بي‌‏طرفانه دست‌‏اندركاران براي شناسايي عوامل اين ترور شد.

محمدعلي ابطحي در گفت‌‏وگو با خبرنگار "ايلنا"، با بيان اينكه ترجيع‌‏بند هميشگي جريان اصلاح‌‏طلب نفي خشونت بوده است و جريان اصلاح‌‏طلبي براي حذف خشونت و ترور به وجود آمد، گفت: انديشه طرفداري از خشونت و ترور در جريان روشنفكري اصلاح‌‏طلبي و اسلامي كه ما مي‌‏شناسيم، جايي ندارد.

وي افزود: قضاوت‌‏هاي عجولانه و سياسي جلوه دادن ترور، بدون تحقيق و بررسي و اعلام اين مساله كه "قاضي پرونده گنجي ترور شد"، ظلم بزرگي است، چون گنجي هميشه نافي خشونت و طرفدار ارايه نظريات با قلم و نوشتار بوده است.

عضو شوراي مركزي مجمع روحانيون مبارز تصريح كرد: نگراني از وضعيت جسماني و زندگي گنجي، يك نگراني عمومي و ملي است كه بعد از اين حادثه به شدت افزايش يافته است.

ابطحي خاطرنشان كرد: در شرايطي كه امروز همه عناصر حكومت به شكل همنواخت به مباني مشتركي فكر مي‌‏كنند و حاكميت يكدست در كشور مستقر شده است، اميدواريم گنجي هرچه سريع‌‏تر آزاد شود تا اين مساله به بحران بزرگتري در سطح داخلي و خارجي تبديل نشود.

لینک مطلب

© Copyright 2003-2022, Webneveshteha.com. All rights reserved.